powrót

CENERIA - OUTDOOROWA PORÓWNYWARKA CEN

Ceneria_logo

     Z Ceneria.pl współpracujemy od  2015 roku. Jest to portal, który w jednym miejscu zbiera ofertę ponad 100 internetowych sklepów oferujących m.in. odzież, obuwie i wszelkiego rodzaju sprzęt sportowy, turystyczny, i outdoorowy. Wszystko na jednej witrynie, dobrze opisane, pokazane, i – co chyba najważniejsze – porównane cenowo.

 

 

     Jak sami o sobie mówią twórcy portalu - Ceneria jest „największą bazą produktów outdoorowych w polskim Internecie.” Intencją, jaka przyświecała założycielom było stworzenie portalu, w którym szybko i w prosty sposób można znaleźć szukany produkt, kupić go w najlepszej cenie w wybranym sklepie i ruszyć w podróż. Dla ułatwienia nawigacji i znalezienia tego, czego szukamy, wszystkie dostępne rzeczy są podzielone na kilka grup:
1 ) Turystyka / trekking / wspinaczka
2) Rowery i sprzęt rowerowy
3) Sprzęt narciarski i odzież narciarska
4) Sporty wodne
5) Sport i rekreacja
6) Elektronika sportowa / turystyczna

     Poza porównaniem cen, Ceneria publikuje również recenzje przetestowanego sprzętu, praktyczne porady, wyjaśnia terminologię i technologie zastosowane przy produkcji różnego rodzaju produktów, a także umożliwia użytkownikom wymianę własnych opinii na łamach portalu. Jednocześnie jest bazą informacji o imprezach organizowanych w branży sportowo-turystyczno-outdoorowej. Na stronach porównywarki nie zabraknie też oczywiście informacji o promocjach czy specjalnych ofertach.

     Warto dodać, że (na bazie naszego doświadczenia) ludzie pracujący w Cenerii są super pomocni, szybko odpowiadają na pytania i generalnie łatwo się z nimi porozumieć. Więc jeśli potrzebujecie jakiegokolwiek sprzętu potrzebnego na wyjazd w góry, nad morze, czy po prostu gdzie Was oczy poniosą – poszukajcie go na Ceneria.pl

Link do strony: http://www.ceneria.pl

Lista sklepów współpracujących:  http://www.ceneria.pl/sklepy,0,0,0,0,I,informacje.html

Porady ekspertów, testy i opinie:  http://www.ceneria.pl/ekspert,0,444,0,0,I,informacje.html

 

Nasze recenzje na Ceneria.pl:

http://www.ceneria.pl/Softshell_Dare_2b_Preclude_SShell_obowiazkowo_na_wyjezdzie,12736,444,0,1,I,informacje.html

http://www.ceneria.pl/Polar_Regatta_Laney_II_w_podrozy_po_USA,12735,444,0,1,I,informacje.html

http://www.ceneria.pl/ekspert,11703,444,0,1,I,informacje.html

http://www.ceneria.pl/Testujemy_odziez:_legginsy_damskie_marki_Dare_2B,14324,444,0,1,I,informacje.html

i info o współpracy: http://www.ceneria.pl/wspolpraca.html