powrót

FUNDACJA KADRY ZE ŚWIATA

Obraz1
Fundacja Kadry ze Świata

     Ekipę Kadrów ze Świata poznaliśmy w listopadzie 2014 roku na Targach Turystycznych organizowanych w Warszawie. Zainteresowały nas ciekawe zdjęcia, wystawione na ich stoisku, więc spytaliśmy co to za foty. Jak się okazało, były to kadry, które zwyciężyły w konkursie fotograficznym, który Fundacja organizuje by zbierać fundusze na Podróże Marzeń dla potrzebujących dzieciaków.

     Założyciele Fundacji Kadry ze Świata sami piszą o sobie tak: „Jesteśmy grupą osób, które robiąc to co kochają najbardziej pragną pomagać innym… Realizujemy swoje marzenia i pomagamy je realizować młodszym. Podróżnicy i fotograficy współpracujący  Fundacją Kadry ze Świata fotografują rzeczywistość na wszystkich kontynentach, a Fundacja prezentując te zdjęcia, organizując aukcje oraz sprzedając je, zebrane środki przeznacza na pracę z dziećmi i młodzieżą. Poprzez działania podróżniczo-fotograficzne pokazujemy, jak ważne w życiu są pasje i wyznaczanie celów.”

     My, w ramach współpracy z Kadrami ze Świata, w 2015 r zaangażowaliśmy się w V edycję organizowanego przez nich konkursu fotograficznego „Kadry ze świata. Podróże okiem Polaków,” a w 2016 także dołączyliśmy do internetowej zabawy w wirtualną podróż statkiem dookoła świata, czyli „Mile Dobroci.” W ramach tego ostatniego konkursu, wspólnie z innymi blogerami-podróżnikami zebraliśmy 4280 zł, które zostały przeznaczone na warsztaty i podróże marzeń dla potrzebujących dzieciaków.

Kadry ze świata 2015: http://www.swiatzbliska.pl/dzieje-sie/21/kadry-ze-swiata-konkurs-fotograficzny-w-szczytnym-celu

Mile Dobroci 2016: http://www.swiatzbliska.pl/dzieje-sie/32/mile-dobroci-podr-z-w-szczytnym-celu

 

Link do strony Fundacji:
www http://kadryzeswiata.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/kadryzeswiata/?fref=ts

Zachęcamy Was do wspierania Fundacji.