powrót

BLOG ROKU 2014 - ZAJĘLIŚMY 24. MIEJSCE W KATEGORII PODRÓŻE!

Blogroku_swiatzbliska
Blog Roku 2014

     Zgłosiliśmy naszego bloga do tegorocznego konkursu na BLOG ROKU 2014. Oczywiście w kategorii PODRÓŻE. Dzięki Waszym głosom zajęliśmy 24. miejsce na 230 blogów zgłoszonych w tej kategorii. Dla nas to naprawdę duże osiągnięcie więc WIELKIE DZIĘKI!!!

    

 

 

     Po raz pierwszy opublikowaliśmy nasze wrażenia z podróży w grudniu 2012 roku. Od tego czasu na własną rękę przejechaliśmy z plecakiem świat dookoła i wybraliśmy się na kilka innych wyjazdów - bliżej i dalej. Zorganizowaliśmy też wiele pokazów zdjęć i opowiedzieliśmy o naszych przygodach w podróżniczych audycjach radiowych. Mamy też w zanadrzu nowe pomysły, o kórych dowiecie się już niedługo. O wszystkim piszemy na tym blogu!

     To pisanie, opowiadanie i dzielenie się zdjęciami z podróży sprawia nam naprawdę dużą frajdę i mamy zamiar coraz bardziej to rozkręcać. Dlatego stwierdziliśmy, że zgłosimy się do konkursu BLOG ROKU 2014, który od 10 lat promuje polską blogosferę. Finalnie zajęliśmy 24. miejsce na ponad 200 zgłoszonych blogów w kategorii Podróże. Wielkie dzięki za wszystkie głosy!

Link do listy zwycięzkich blogów: http://www.blogroku.pl/2014/kategorie/podroze%2c102%2ckategoria.html

     A filmik, którym zbieraliśmy głosy znajdziecie tutaj:https://www.youtube.com/watch?v=U8utENPAuow
Warto obejrzeć - koniecznie z dźwiękiem!