powrót

MAMY PATRONAT MEDIALNY!

Peron4_logo
Peron4 - nasz pierwszy patron medialny

     Popularny portal podróżniczy Peron4.pl objął patronat medialny nad naszą podróżą dookoła świata. Na stronie portalu opublikowaliśmy już kilka artykułów o Wyspie Wielkanocnej, Ameryce Południowej, Nowej Zelandii i naszej ewolucji w podróżowaniu. A teraz możecie zobaczyć najnowszą publikację - galerię zdjęć, z której powieje chłodem. Zobaczcie sami!

 

ŚWIAT Z BLISKA NA PERON4.PL: http://www.peron4.pl/author/marta-i-lukasz/

 

LODOWCOWE PIĘKNO NA PIĘĆ SPOSOBÓW

Cztery lodowce w różnych zakątkach świata i na różnych kontynentach: Perito Moreno, Viedma, Vatnajökull, Jostedalsbrennen. Tak różne, a jednocześnie tak podobne. Zimne, piękne i imponujące. W czasie bliskiego spotkania, jakie mieliśmy z tymi lodowymi olbrzymami, odkryliśmy bardzo ciekawą rzecz. A mianowicie to, że lodowce można doświadczać wszystkimi pięcioma zmysłami jednocześnie.

Całą galerię znajdziecie tutaj: http://www.peron4.pl/lodowcowe-piekno-na-piec-sposobow/


NEPAL SIĘ DO WAS UŚMIECHA

Z okazji Dnia Dziecka Peron4 opublikował galerię zdjęć dzieciaków z Nepalu, by przypomnieć o tragedii trzęsienia ziemi, które miało miejsce w tym kraju 25 kwietnia 2015 r. oraz o tym, w jaki sposób nadal można pomóc. Wśród wybranych zdjęć znalazły się też dwa nasze: http://www.peron4.pl/nepal-sie-do-was-usmiecha/
 

OD WCZASÓW ALL INCLUSIVE DO PODRÓŻY DOOKOŁA ŚWIATA

"Dziś jeżdżenie razem po świecie jest dla nas tak oczywiste, że nawet się nad tym nie zastanawiamy, ale przecież nie zawsze tak było. Jakoś i gdzieś musieliśmy się tego wspólnego podróżowania nauczyć. Szczególnie, że naszym pierwszym wyjazdem były dwutygodniowe wakacje all inclusive na Rodos w Grecji, a ostanim roczna podróż z plecakiem dookoła świata." 

Cały tekst oraz zdjęcia znajdziecie tutaj: http://www.peron4.pl/od-wczasow-all-inclusive-do-wedrowki-z-plecakiem-dookola-swiata/

 

TAJEMNICZE MOAI Z WYSPY WIELKANOCNEJ

"Byłaby jedną z wielu. Zwykłą małą wysepką, zagubioną gdzieś w bezkresach Pacyfiku gdzie jedyną atrakcją są piękne plaże i lazurowe morze. Byłaby, gdyby nie tajemnicze posągi, które rozsławiły ją na cały świat."

Cały tekst oraz zdjęcia znajdziecie tutaj: http://www.peron4.pl/tajemnicze-moai-z-wyspy-wielkanocnej/

 

DZIEŃ JAK CO DZIEŃ NA WYSPIE WIELKANOCNEJ

"Trzeba się trochę natrudzić, żeby dostać się na Wyspę Wielkanocną bo niewiele jest połączeń lotniczych, które tam docierają. W końcu to najbardziej oddalona od ludzkich osiedli zamieszkała wyspa na świecie. Jednak, kiedy już się tam dotrze, to warto zatrzymać się na dłużej niż tylko kilka dni."

Cały tekst oraz zdjęcia znajdziecie tutaj: http://www.peron4.pl/dzien-jak-co-dzien-na-wyspie-wielkanocnej/

 

AMERYKA POŁUDNIOWA: NIE TAKI DIABEŁ STRASZNY

"Do Ameryki Południowej po raz pierwszy wybraliśmy się sześć lat temu. Była to samodzielna wyprawa do Peru i Boliwii. Później odwiedziliśmy tez Wenezuelę, Brazylię, Argentynę i Chile. Zanim tam wyruszyliśmy usłyszeliśmy wiele złego o tych krajach i o całym kontynencie. Jak jest naprawdę?"

Cały tekst oraz zdjęcia znajdziecie tutaj: http://www.peron4.pl/ameryka-poludniowa-nie-taki-diabel-straszny/

 

NOWA ZELANDIA. WRAŻENIA MOTOCYKLOWYCH ŻÓŁTODZIOBÓW

"Dla wielu Nowa Zelandia to wymarzony kierunek na podróż życia. Nic w tym dziwnego bo jest to kraina piękna i różnorodna, określana często, i to z niewielką tylko przesadą, jako świat w pigułce. My przejechaliśmy ją na motocyklach."

Cały tekst oraz zdjęcia znajdziecie tutaj: http://www.peron4.pl/nowa-zelandia-wrazenia-motocyklowych-zoltodziobow/